KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 15306476
nr 1530 6476
Claes Giertta
(1926-2007), Sverige
Teckningar, 3 st, Skisser, Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 1978 cm, yttermått inklusive ram: 37x53 cm
Utrop:
500 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:32:25
Claes Giertta
Läs mer om Claes Giertta